contacts_content

POMYSŁ

Walk In The Sky to pierwsza w Polsce możliwość samodzielnego zejścia z dachu budynku po jego fasadzie niczym Spiderman! To okazja do spojrzenia na panoramę miasta z zupełnie nowej perspektywy, z perspektywy zdobywcy. To okazja do zrobienia czegoś absurdalnie i niewyobrażalnie nowego i odważnego. To szansa na przeżycie życia w 5 min! Takiej dawki adrenaliny oraz paczki pozytywnych emocji nie znajdziecie nigdzie indziej.

 

contacts_content

JAK TO DZIAŁA?

Po przybyciu na miejsce realizacji ubierzemy Cię w specjalny kombinezon, obuwie oraz uprząż i kask. Następnie w asyście obsługi udasz się na dach gdzie przekażemy Cię pod opiekę instruktorów, skąd już krótka droga do krawędzi dachu. Po przejściu krótkiego instruktażu oraz podpięciu systemu asekuracyjnego, staniesz na krawędzi rampy, z której prowadzi już tylko jedna droga na dół… po fasadzie budynku! Będzie to najdłuższe i najbardziej intensywne 5 min w Twoim życiu.

 

contacts_content

WARIANTY

Walk In The Sky dostępny jest w dwóch wariantach:

  1. Walk In The Sky
  2. Walk In the Sky + Video

W drugim wariancie poza samym zejściem po fasadzie biurowca, przygotujemy dla Ciebie nagranie z tego niesamowitego przeżycia z pozycji twojego kasku.

  

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Polityka prywatności